Топ Новини

За 2011 рік з України видворили більше 13 тис. нелегалів

29 лютого 2012 в 10:58
За минулий рік з України видворили понад 13 тис. нелегалів. За порушення правил перебування притягнуто до адміністративної відповідальності 55 тис. іноземних громадян.
nelegali2.jpg
Укрінформ

У минулому році за межі країни видворено більше 13 тис. нелегальних мігрантів, повідомила прес-служба Генпрокуратури з посиланням на статистику МВС.

Згідно з інформацією МВС України, в державі на обліку знаходиться понад 310 тис. іноземців. У минулому році за межі країни видворено більше 13 тис. нелегальних мігрантів

За порушення правил перебування притягнуто до адміністративної відповідальності 55 тис. іноземних громадян.

За результатами правозахисної діяльності щодо додержання законів про міграцію та біженців, протидію проявам ксенофобії прокурорами в минулому році порушено 9 кримінальних справ, 8 - надіслано до суду, внесено 229 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 164 посадові особи органів влади та місцевого самоврядування.

Вказані факти свідчать про поширеність порушень законодавства у зазначеній сфері.

З огляду на це, керівництвом Генеральної прокуратури України відповідним листом зобов'язано прокурорів АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя активізувати роботу у сфері протидії проявам расової та релігійної нетерпимості, ксенофобії.

Особливо наголошено на необхідності забезпечення додержання прав іноземців, запобігання фактам розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі та ненависті під час проведенням у поточному році в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

Нагадаємо, у другій доповіді Європейської комісії (ЄК) про виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму Брюссель зазначив, що є «деякі прогалини у розвитку національної стратегії управління міграцією» в Україні.

Як відомо, Україна знаходиться у десятці країн світу — лідерів з міграції.

Читайте також:

Україна серед країн-лідерів з міграції

Слідом за батьками Україну залишають діти заробітчан

Єврокомісія відзначила «обмежений прогрес» України у лібералізації візового режиму

Українці — лідери серед мігрантів у Росії та Польщі

Франція продовжує позбуватися нелегальних іммігрантів

Нелегали, які прожили в Польщі чотири роки, зможуть легалізуватися

 

 

 

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...