Топ Новини

Янукович запропонував стягувати аліменти на міжнародному рівні

26 грудня 2012 в 12:45
Якщо Рада підтримає пропозицію Януковича, громадяни України зможуть у спрощеному порядку вирішувати питання про стягнення аліментів з осіб, які проживають в інших країнах.

Президент України Віктор Янукович запропонував Верховній Раді ратифікувати Конвенцію про міжнародне стягнення аліментів на дітей. Відповідний законопроект №0010 глава держави вніс 25 грудня.

Згідно з пояснювальною запискою, його цілями і завданнями є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Конвенції про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання.

"Конвенція створює гнучкий універсальний механізм, що дозволяє забезпечити співробітництво держав у сфері визнання та виконання рішень про стягнення аліментів на дітей та інших членів сім'ї", - йдеться в документі.

"З набранням чинності документа, громадяни України та інші особи, які постійно проживають на території країни, отримають можливість у спрощеному порядку вирішувати питання про стягнення аліментів з осіб, які проживають на територіях іноземних держав", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Крім цього, у супровідному документі наголошується, що положення цієї Конвенції не передбачають сплати внесків у зв'язку з ратифікацією і не вимагають витрат з держбюджету.

Читайте також:

Аліменти на дитину - батьківський обов'язок чи кара?

ДАІ відбиратиме автомобілі за невиплачені аліменти

Боксерові Холіфілду загрожує в'язниця за невиплату аліментів

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...