Топ Новини

Янукович: У кожному другому українському селі немає школи

18 листопада 2011 в 17:10
Майже кожне друге село в Україні не має своєї школи. Про це заявив президент Віктор Янукович, виступаючи на урочистому зібранні з нагоди Дня працівників сільського господарства.
yanik.jpg
president.gov.ua

"Знижується доступ до якісної середньої освіти, в першу чергу, у віддаленій сільській місцевості. Практично кожне друге село не має своєї школи, діти змушені пішки добиратися в сусідні села", - повідомив президент.

В. Янукович назвав і інші актуальні проблеми села: важкодоступність медичного обслуговування, високий рівень безробіття, а також неповна сезонна зайнятість.

Президент підкреслив, що потенціал розвитку сільського господарства України практично безмежний, проте для того, щоб покращити ситуацію, як в аграрному секторі, так і в сільській місцевості, необхідно провести аграрну реформу, яка, зокрема, дозволить змінити ставлення до сіл та їх мешканців.

У кінці жовтня міністр освіти Дмитро Табачник назвав неефективним мораторій на закриття шкіл. За його словами, оптимізація мережі шкіл спрямована лише на підвищення якості освіти.

"Враховуючи політичний наступ "фронтовиків змін" на практично безлюдні села під гаслом захисту шкіл, маю підкреслити, що на прапорі міністерства було і залишається лише одне гасло: "Якість освіти", - сказав тоді Д. Табачник.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...