Топ Новини

Янукович проти амністії, тому що вона не випускає на волю злочинців, що не відшкодували збиток

1 липня 2011 в 14:52
Ветувавши закон "Про амністію в 2011 році", президент висловив незгоду з двома нормами прийнятого закону.

Зокрема, В. Янукович вважає, що застосування амністії залежне від матеріального стану особи та її здатності відшкодувати збиток, оскільки положення закону передбачають застосування амністії, тільки виходячи з факту відшкодування заподіяної злочинами матеріального збитку (збитків) у справі, але не тяжкості злочину .
В. Янукович пропонує виключити із закону умови застосування амністії, які пов'язані зі здатністю засудженого відшкодувати збиток.

Зазначимо, що незважаючи на висловлені президентом побоювання про "значне погіршення криміногенної ситуації в державі внаслідок звільнення від покарання великої кількості засуджених за тяжкі, особливо тяжкі злочини, які у визначений законом термін відшкодують завдані матеріальні збитки", ніяких пропозицій з обмеження можливості виходу таких осіб на свободу президент не вніс. Навпаки, його пропозиції зводяться до того, щоб прибрати навіть останню умову.

Друга президентська поправка до закону про амністію - чисто термінологічна.

Президент пропонує замінити слова "зник з місця ДТП" на "залишив місце ДТП" (мається на увазі, що, згідно з законом, на осіб, які залишили місце ДТП, що заподіяло смерть або тяжкі тілесні ушкодження, амністія не поширюється).

Нагадаємо, сьогодні Віктор Янукович повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду Верховною Радою Закон України «Про амністію в 2011 році».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...