Топ Новини

Військові відзвітували про досягнення цілей «Сі Бриз 2011»

18 червня 2011 в 12:48
Мету навчань «Сі Бриз 2011» досягнуто, військові моряки країн-партнерів у черговий раз продемонстрували своє прагнення та можливості гарантувати народам світу мир і безпеку.

Про це заявив у суботу, 18 червня, в Одесі командувач ВМС Збройних сил України адмірал Віктор Максимов під час церемонії закриття навчань.

За словами В. Максимова, навчання "Сі-Бриз» були головним міжнародним заходом з підготовки українських ВМС у 2011 році.

Як додав командувач, «ми отримали нові знання, вміння та навички миротворчих дій під час антипіратської операції в складі багатонаціональних сил. Загальне відпрацювання завдань у морі, на суходолі та в повітрі продовжили добру традицію морського суспільства і партнерства між країнами».

Згідно з інформацією  адмірала, кораблями багатонаціонального з'єднання під час навчань пройдено близько 8 тис. миль, проведено понад 100 навчань і тренувань, відмінно виконано практичні артилерійські стрільби по морській цілі.

Крім того, як додав він, аеромобільні сили і морська піхота здійснили понад 680 парашутних десантуваннь з літаків і вертольотів.

Загальна довжина маршів підрозділів берегового компонента становить понад 6 тисяч 100 кілометрів, кожен бронетранспортер здійснив водіння на плаву загальною тривалістю понад 28 годин, водолази тренувалися під водою протягом 640 годин, з них 60 годин уночі, здійснено 105 польотів авіації, загальний наліт становить 82 години .

Командувач висловив сподівання, «що наші зарубіжні партнери під час перебування на українській землі змогли відчути справжній дух нашої національної культури, що ґрунтується на ідеалах дружби, партнерства, гостинності та готовності до співпраці».

Від імені міністра оборони начальника генерального штабу - головнокомандувача Збройними Силами України В. Максимов висловив подяку командуванню ВМС США в Європі, Посольству США в Україні, «що надали значну допомогу в підготовці та проведенні навчань».

 Адмірал подякував військовим морякам усіх країн, які брали участь у навчаннях, керівникам органів влади Одеської та Миколаївської областей, силовим структурам регіонів, начальникам Одеського морського торгового порту й порту «Південний» за сприяння в проведенні заходів з навчань.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...