Відомство Єжеля видало наказ про осінній призов

15 серпня 2011 в 15:42
Міністр оборони Михайло Єжель підписав наказ, згідно з яким у жовтні-листопаді 2011 року на строкову військову службу буде призвано 26,6 тис громадян України чоловічої статі 1986-1993 рр. народження, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
army_armia_medkomissiya_06.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє Департамент преси та зв'язків із ЗМІ Міністерства оборони України в понеділок, до лав Збройних сил України буде призвано 20 тис осіб, у Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України - 5,5 тис осіб, ще 1,1 тис осіб будуть проходити службу в Державній спеціальній службі транспорту.

Крім того, відповідно до наказу, в жовтні-листопаді також будуть звільнені в запас з лав ЗСУ військовослужбовці, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.

Міністр оборони також доручив своєму першому заступнику, а також начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу ЗСУ забезпечити організоване прийняття молодого поповнення, створення необхідних побутових умов їх служби та звільнення військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни військової служби, підтримання військової дисципліни, дотримання статутних взаємовідносин між військовослужбовцями.

У Міноборони зазначають, що, згідно з постановою Кабінету міністрів від 3 серпня 2011, обсяг видатків для проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2011 року становить 1 715,7 тис грн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...