Топ Новини

В українських містах-мільйонниках побудують нові сміттєпереробні заводи

19 вересня 2011 в 12:58
Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський погодив з Організацією з розробки нових енергетичних та промислових технологій (НЕДО, Японія) проекти, які в найближчій перспективі будуть реалізовуватись в рамках Кіотського протоколу.
ecologia_ekolog_truba_kyoto_energ_Eco004-1.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба Мінекології, президент НЕДО Хідео Хато зазначив, що особливу підтримку матимуть проекти будівництва нових потужностей із переробки сміття. «Ми готові сприяти використанню новітніх технологій у цій сфері», - заявив іноземний чиновник.

Зокрема, сторони приділи особливу увагу питанню реконструкції та модернізації київського сміттєпереробного заводу «Енергія», що дозволить значно покращити стан навколишнього природного середовища столиці.

Наступним кроком в рамках співпраці України та Японії буде будівництво нових заводів з переробки сміття у містах-мільйонниках. «В проектах, які вирішать проблему сміття у найбільших містах України, зацікавлені обидві сторони, і ми розпочнемо реалізовувати їх в найкоротші терміни», - наголосив міністр М.Злочевський.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...