В Україні затверджено правила вступної кампанії до ВНЗ

16 листопада 2012 в 08:32
Документи на денну форму навчання абітурієнти зможуть подати з 1 по 31 липня, мінімальний бал сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання залишиться на рівні 124 для непрофільних предметів та 140 - для профільних.
Studenti_molodej_univer_ucheba_lekciya.jpg
portal.uni-koeln.de

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оприлюднило правила вступної кампанії 2013 року. Про це йдеться в указі № 1244, опублікованому на сайті міністерства.

Нові правила практично не відрізняються від правил прийому 2012 року. Документи на денну форму навчання абітурієнти зможуть подати з 1 по 31 липня. Мінімальний бал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання залишиться на рівні 124 для непрофільних предметів та 140 - для профільних.

Випускники підготовчих курсів ВНЗ зможуть отримати по 20 додаткових балів, а призери всеукраїнських конкурсів та олімпіад - до 50. Абітурієнти зможуть одночасно подавати документи у 5 навчальних закладів на 3 спеціальності в кожному з них.

Перші рейтингові списки абітурієнтів, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, мають бути оприлюднені 1 серпня. Зарахування на денну форму навчання за держзамовленням має відбутися до 11 серпня, пише Коммерсант-Украина.

Разом з тим, згідно з новими правилами, іноземні громадяни тепер зможуть отримувати освіту в Україні тільки за контрактом. Оплату за навчання студент повинен буде здійснювати тільки після укладення контракту з вишем і після опублікування наказу про його зарахування. Відзначимо, що раніше іноземні студенти могли навчатися на бюджеті, як і громадяни України.

Окрім того, у нових правилах зберігається можливість подавати документи за допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти, робота якої в 2012 році викликала безліч негативних відгуків.

За даними Міносвіти, у 2013 році число випускників 9-х та 11-х класів перевищить 634 тис. осіб, що приблизно на 48 тис. менше, ніж у 2012 році.

Читайте також:

Нове «покращення» від Міносвіти: обдарованих студентів зобов’язали повернути стипендії державі

Міносвіти згортає програму розвивального навчання для першокласників

Програма навчання талановитої молоді за кордоном під загрозою провалу через затримку фінансування

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...