В Україні введуть єдиний залізничний квиток для поїздки з пересадкою або в обидві сторони

3 жовтня 2012 в 09:52
Міністерство інфраструктури України має намір ввести єдиний залізничний квиток для поїздки з пересадкою або в обидві сторони. Плата за послуги з оформлення єдиних квитків буде стягуватися тільки за проїзні документи на виїзд з пункту початкового відправлення.
poezd_zhd_zaliznicya_bileti-3.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністерство інфраструктури пропонує ввести єдиний залізничний проїзний документ, оформлюваний на одному бланку, для проїзду з однією пересадкою або «туди-назад».

Це закріплено проектом наказу міністерства «Про затвердження змін до правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», опублікованим на веб-сайті міністерства.

Згідно з текстом документа, підставою для його розробки є впровадження нових послуг і технологій з продажу проїзних документів при перевезенні пасажирів залізничним транспортом.

- З 1 жовтня квитки на потяги подешевшають

«Прийняття акта спрямовано на захист прав споживачів, покращення умов їхнього обслуговування та врегулювання питань, пов'язаних з якісним наданням послуг при користуванні залізничним транспортом», - наголошується в документі.

Так, плата за послуги з оформлення єдиних проїзних документів (комісійний збір) стягується тільки за проїзні документи на виїзд з пункту початкового відправлення.

Крім того, проект наказу передбачає введення системи оформлення перевезення групи в одному вагоні на підставі одного проїзного документа. За бажанням керівника групи можуть бути оформлені проїзні документи для окремих пасажирів у складі групи (до трьох проїзних документів на один вагон).

Крім цього, проект наказу міністерства передбачає впровадження бонусної системи при продажу проїзних документів. Умови застосування бонусної системи продажу затверджуються Мінінфраструктури.

Читайте також:

«Укрзалізниця» пообіцяла не включати чай у вартість квитка без згоди пасажира

Інтернет-квитки на потяг можна буде роздрукувати самому, не звертаючись у касу

Азаров вирішив, що Україна Hyundai більше купувати не буде (відео)

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...