В Україні стали частіше всиновлювати дітей

14 червня 2012 в 05:15
Найкращі результати з усиновлення показала Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Харківська, Херсонська, Тернопільська, Рівненська, Одеська, Миколаївська області та АР Крим. Найменше усиновляють в Києві та Севастополі.
deti_sadik_detstvo_detskaya_ploshadka.jpg
Андрій Товстиженко

За п'ять місяців цього року у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу було влаштовано 614 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - це на 236 більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це заявив уповноважений президента України з прав дитини Юрій Павленко, повідомляє прес-служба президента.

«Станом на 1 червня цього року у прийомних сім'ях та дитбудинках сімейного типу виховується 10481 дитина. Такі показники є результатом ефективного виконання обласними адміністраціями завдань президента щодо реалізації права на виховання в сім'ї кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Кращі результати в реалізації цього права показали Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Харківська, Херсонська, Тернопільська, Рівненська, Одеська, Миколаївська області та АР Крим», - зазначив дитячий омбудсмен.

Зокрема, за його словами, у Дніпропетровській області за 5 місяців цього року у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу влаштовано 108 дітей, у Київській області - 72.

Також він зазначив, що поки незадовільними залишаються результати роботи у Львівській області, де за 5 місяців цього року у прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу влаштовано тільки двоє дітей, Чернігівській області - 9 дітей, а також погіршилися результати в Житомирській області, Києві та Севастополі.

Читайте також:

Дітей в міліції допитують так само, як злочинців-рецидивістів, - дитячий омбудсмен

Янукович доручив створити групу захисту дітей від інтернету

Понад 80% українців не планують найближчим часом народження дитини

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...