Топ Новини

В Україні до кінця року з'явиться "гаряча лінія" з питань захисту прав дитини

19 червня 2012 в 16:07
У 2011 році надійшло понад 7000 звернень від дітей, яким були надані консультації та надана допомога не тільки з питань насильства в сім'ї, а й у зв'язку з насильством з боку однокласників і в соціальних мережах.
deti_sadik_detstvo_.jpg
Андрій Товстиженко

Окрема "гаряча лінія" з питань захисту прав дитини буде створена до кінця 2012 року.

Як повідомила прес-служба президента України Віктора Януковича, про це заявив уповноважений глави держави з прав дитини Юрій Павленко на засіданні секції "Протидія насильству щодо дітей" Громадської консультативної ради з питань захисту прав дитини.

За словами Павленка, така пропозиція низки громадських організацій, зокрема, Міжнародного правозахисного центру "Ла Страда - Україна", розглядається у зв'язку з великою кількістю дзвінків від дітей на Національну "гарячу лінію" з попередження насильства в сім'ї та захисту прав дитини. Так, у 2011 році надійшло понад 7 тисяч звернень від дітей, яким були надані консультації та надана допомога не тільки з питань насильства в сім'ї, а й у зв'язку з насильством з боку однокласників і в соціальних мережах.

Крім того, діти зверталися по допомогу з приводу невиплати аліментів, дискримінації в школі, через складні відносин у родині, проблем в особистих стосунках з ровесниками тощо.

Павленко повідомив, що в найближчі місяці буде напрацьована концепція створення дитячої "гарячої лінії", яка буде винесена на обговорення громадськості в рамках Громадської консультативної ради при уповноваженому президента України з прав дитини.

Національна "гаряча лінія" із запобігання насильства в сім'ї та захисту прав дитини працює по телефону 0 (800) 500-335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), з телефонів мобільних операторів - 386.

Читайте також:

В Україні стали частіше всиновлювати дітей


Дітей у міліції допитують так само, як злочинців-рецидивістів, - дитячий омбудсмен


Янукович доручив створити групу захисту дітей від інтернету


Понад 80% українців не планують найближчим часом народження дитини

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...