Топ Новини

В Росії готові збивати цивільні літаки, захоплені терористами

30 червня 2012 в 10:18
Перед тим, як літак зіб'ють, будуть вжиті всі необхідні заходи з примусу його до посадки та підтвердженню факту наявності на ньому терористів. Рішення на знищення приймається на рівні вищого військового керівництва Росії.
flight_polet_samolet_plane.jpg
caribb, flickr.com
Російські військові готові збити цивільний пасажирський літак, якщо він буде захоплений терористами і спрямований на який-небудь стратегічно важливий об'єкт, повідомив начальник штабу командування ППО і ПРО військ Повітряно-космічної оборони генерал-майор Андрій Дьомін.
 
«Якщо такий літак буде терористами спрямований в бік особливо важливих об'єктів, наприклад, ядерної електростанції, об'єктів військового, державного управління, об'єкта, який може створити катастрофічну ситуацію серед мешканців якогось міста, приймається рішення про його знищення», - сказав Дьомін у суботу, 30 червня, в ефірі радіостанції «Ехо Москви».
 
Він пояснив, що перед тим, як літак зіб'ють, будуть вжиті всі необхідні заходи з примусу його до посадки та підтвердження факту наявності на ньому терористів. Підозрілий літак супроводжуватимуть винищувачі ППО.
 
«Рішення на знищення приймається на рівні вищого військового керівництва», - уточнив генерал.
 
За його словами, російські сили і засоби ППО готові до відбиття терористичної атаки з повітря, зокрема з використанням цивільних літаків.
 
«Після подій в Америці, за наполяганням військових було прийнято низку постанов з питання застосування сил і засобів ППО в разі потенційної атаки важливих об'єктів цивільними літаками, які можуть використовуватися терористами», - підкреслив Дьомін.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...