Топ Новини

В резиденції Януковича за млн побудують гостьовий будинок

7 жовтня 2011 в 07:00
Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації уклало угоду з ТОВ «УНР ПІБ» на будівництво гостьового будинку по вул.Зарічній в селі Гута, де знаходиться президентська резиденція «Синьогора».
yanukovich_stadion_02.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Вартість угоди склала 17,30 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Будівельні послуги придбано по неконкурентній процедурі закупівлі «у одного учасника», оскільки в Івано-Франківській ОДА бажають уникнути «негативних наслідків, пов’язаних із невиконанням доручень Уряду та реалізації державних програм, які віднесені до невідкладних заходів».

«На об’єктах необхідно виконати проектні та будівельно-монтажні роботи, на що залишилось не так багато часу. Крім того, будівельно-монтажні роботи будуть виконуватися в кліматичних умовах Західного регіону, де погодні умови з настанням осені являються досить складними», – йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

Гостьовий будинок в «Синьогорі» наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.05.2011 р. № 55 ввійшов до Переліку об’єктів державної форми власності, що є пріоритетними об’єктами державного та регіонального значення, перебувають у незадовільному стані та потребують невідкладного проведення робіт з будівництва, реконструкції і проведення ремонтних, проектних робіт.

Раніше ZN.UA повідомляло, що у серпні в резиденції Віктора Януковича було вкладено 140 млн грн.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...