Топ Новини

В ООН стурбовані правами меншин в Україні

17 серпня 2012 в 14:09
У питаннях, що стосуються ВІЛ/СНІД, найбільше в Україні зазнають дискримінації наркозалежні, чоловіки, що ведуть статеве життя з іншими чоловіками, а також представники сексіндустрії.
830210_3.jpg
news2000.com.ua

Однією з основних проблем в Україні залишається питання прав меншин, заявив в інтерв'ю ZN.UA координатор системи ООН в Україні Олів'є Адам.

«Ми були, наприклад, дуже стурбовані поданими у Верховну Раду трьома законопроектами про заборону пропаганди гомосексуалізму, бо вважаємо, що це порушує права людини», - сказав він.

Адам зазначив, що в питаннях, які стосуються ВІЛ/СНІД, найбільше в Україні зазнають дискримінації наркозалежні, чоловіки, що ведуть статеве життя з іншими чоловіками, а також представники сексіндустрії.

«Якщо ми не зможемо запобігти використанню цієї «системи запобігання» для цих трьох груп, то ми — ООН, неурядові організації, приватний сектор та органи державної влади — зазнаємо поразки в боротьбі з туберкульозом і протидії поширенню ВІЛ/СНІД», - зазначив координатор системи ООН .

Докладніше читайте в інтерв'ю Володимира Кравченка з Олів'є Адамом «Наша мета - сприяти процесу реформ у країні заради благополуччя людей» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

ООН вивчає стан прав людини в Україні


Олів'є Адам: для реформ потрібна політична воля

ООН не задоволена ефективністю співпраці з Рамкової програми допомоги Україні

В Україні щодня реєструються майже півсотні випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...