В Індонезії приступили до розшифрування "чорного ящика" російського літака SuperJet-100, що розбився

18 травня 2012 в 06:56
Весь процес розшифрування буде проходити у лабораторії на базі Міністерства транспорту Індонезії (KNKT). Російська сторона надала необхідне для цього апаратне і програмне забезпечення.
PR20120512094020.JPG
1tv.ru

Індонезійські фахівці при контролі російських інженерів та участі заступника міністра промисловості і торгівлі РФ Юрія Слюсаря 18 травня о 9 ранку за місцевим часом (05:00 за київським) приступили до процедури зчитування, розшифрування і аналізу інформації з мовного бортового самописця авіалайнера SSJ -100.

Весь процес буде проходити у лабораторії на базі Міністерства транспорту Індонезії (KNKT). Російська сторона надала необхідне для цього апаратне і програмне забезпечення. Параметричний бортовий самописець поки не знайдений. Представники Індонезії продовжують збір і передачу інформації, що стосується траєкторії як першого, так і другого польотів, яку запитала російська сторона. В рамках розслідування також ведеться аналіз умов управління повітряним рухом при виконанні польоту літака 97004, на якому ГСС розпочав презентацію літака SSJ-100, а пізніше його замінили на інший борт.

Раніше Мінпромторг повідомляв, що знайдений самописець літака Sukhoi SuperJet-100, що розбився в Індонезії, зафіксував останні 2 години розмови в кабіні пілота.

Міністерство промисловості і торгівлі РФ повідомило, що виявлений на місці катастрофи літака Sukhoi SuperJet-100 в Індонезії мовний бортовий самописець переданий фахівцям для розшифрування Влада Індонезії раніше заявляла, що не буде передавати Росії "чорні ящики" літака, а самостійно проведе розслідування за сприяння російських експертів.

В рамках розслідування також ведеться аналіз умов управління повітряним рухом при виконанні польоту літака.

Російський літак SSJ-100 зазнав аварії 9 травня 2012 року в Індонезії під час демонстраційного польоту. Місце його падіння було виявлено 10 травня неподалік від Джакарти у важкодоступній місцевості схилу гори Салак на висоті 1 тис. 500 м. На борту літака знаходилися 45 людей, серед них 35 індонезійських громадян - представників індонезійських авіакомпаній, а також вісім громадян Росії. Також на борту знаходилися громадянин Франції та громадянин США.

Читайте також:
 

Рятувальники виявили мовний бортовий самописець літака SSJ-100, що розбився в Індонезії

Виявлені тіла пілотів в Індонезії SuperJet-100

Названа причина падіння російського лайнера Superjet-100 в Індонезії

Катастрофа Superjet-100 в Індонезії: оприлюднено перше відео з місця аварії, в Росії у трагедії звинувачують пілотів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...