Топ Новини

В Європі крематорії й трупи собак називають Аушвіцем України

24 листопада 2011 в 13:44
Крематорії та нескінченну кількість трупів собак багато європейських газет уже назвало Аушвіцем України.
zhivotnie_animal_dog_sobaka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це в інтерв'ю DT.UA заявила представниця однієї з найвпливовіших аристократичних родин - принцеса Майя фон Гогенцоллерн.

«Ми готові запропонувати безоплатну допомогу в стерилізації тварин, що за правильного підходу може за два-три роки скоротити чисельність бездомних тварин у сім-вісім разів. І я під час зустрічей з українськими чиновниками постараюся переконати їх у необхідності запуску цієї програми в Україні. А заодно й у тому, що платити людям потрібно не за вбивство собаки, а за те, щоб собак брали додому».

Майя фон Гогенцоллерн підкреслила, що готова приїхати зі своєю командою докторів до України й здійснити стерилізацію досить оперативно. «Але знаємо, що для запуску програми потрібно отримати дозвіл на використання кетаміну, який застосовується для наркозу», - додала вона.

Принцеса також підкреслила, що їй відомо й про тяжке становище тварин в Київському зоопарку: «І це теж тема моєї розмови з представниками київської влади».

Детальніше читайте у свіжому числі «Дзеркала тижня. Україна» в статті Андрія Капустіна «Європейська аристократія VS українська еліта».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...