Топ Новини

В Естонії прийнято закон про хімічну кастрацію педофілів

4 червня 2012 в 09:03
При розгляді законопроекту міністр юстиції Крістен Міхал заявив, що "дослідження показують, що у подібних злочинців часто є проблеми медичного характеру, які і обумовлюють здійснення подібних злочинів".
pedofil_deti.jpg
tsn.ua

Парламент Естонії прийняв закон про хімічну кастрацію сексуальних злочинців, який дозволить убезпечити дітей від педофілів.

"Закон створює передумови для застосування комплексного лікування злочинців, які вчинили злочин на сексуальному ґрунті і, в першу чергу, убезпечити дітей від педофілів", - повідомили у прес-службі парламенту республіки.

При розгляді законопроекту міністр юстиції Крістен Міхал заявив, що "дослідження показують, що у подібних злочинців часто є проблеми медичного характеру, які і обумовлюють здійснення подібних злочинів". "Це означає, що після відбування покарання є велика ймовірність, що вони здійснять нові злочини", - сказав міністр.

За його словами, "лікування буде застосовуватися як попередня умова для дострокового звільнення або як частина лікування, що заміняє позбавлення волі". При здійсненні подібних злочинів людину може бути покарано ув'язненням від 6 місяців до 2 років. За її згодою їй може бути призначено лікування на термін від 18 місяців до 3 років.

"Лікування таких злочинців буде здійснюватися подібно до лікування наркоманів, при якому необхідна згода засудженого, мінімальний період лікування складе 18 місяців, оскільки більш короткий період не дасть бажаного результату. Якщо засуджений припинить лікування, йому доведеться відбувати покарання у в'язниці", - сказав Міхал.

Лікування буде призначати суд, який при прийнятті рішення враховує обставини здійснення  злочину, біографію засудженого, умови його життя та наслідки, які може спричинити застосування лікування.

Читайте також:

У Росії набув чинності закон про хімічну кастрацію педофілів


Ватикан просив не повідомляти про випадки педофілії в поліцію

Майже у кожній бельгійській єпархії Католицької церкви виявили священиків-педофілів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...