Топ Новини

В Естонії планують відпускати злочинців-іноземців, щоб вони покинули країну

1 березня 2012 в 11:44
Уряд Естонії хоче провести у парламенті законопроект, який дає можливість злочинцям-іноземцям виїхати з країни в обмін на скорочення або скасування покарання. Зараз у місцях ув'язнення Естонії знаходиться близько 250 іноземців, в основному це громадяни Росії.
estonia.jpg
dipity.com

Уряд Естонії на засіданні у четвер розглянув підготовлений міністерством внутрішніх справ законопроект, який дає можливість злочинцям-іноземцям виїхати з країни в обмін на скорочення або скасування покарання.

"Це дозволить скоротити число злочинців, які перебувають у в'язницях Естонії, підвищити безпеку у суспільстві і скоротити витрати на утримання місць ув'язнення. Окрім того, люди, що виїхали на свою батьківщину, будуть мати можливість повернутися у більш знайоме їм суспільство", - заявив журналістам міністр внутрішніх справ Кен-Марті Вахер.

Він сказав, що засуджені або навіть ще не засуджені судом Естонії громадяни інших держав повинні будуть для цього укласти угоду з Естонською державою, згідно з якою вони не зможуть повернутися до Естонії протягом 5-10 років.

За словами міністра, подібні зміни можуть стосуватися тільки осіб з певним громадянством, які мають рейсові документи (паспорти) цих держав і добровільно згодні піти на угоду з Естонією.

Він зазначив також, що для введення подібної практики не потрібні додаткові угоди з іншими державами. За даними Вахера, подібна практика вже діє у Великобританії та Бельгії.

"Зараз у місцях ув'язнення Естонії знаходиться близько 250 іноземців, в основному це громадяни Росії", - сказав глава МВС.

Він зазначив, що ця пропозиція не поширюється на осіб без громадянства, яких на 1,3-мільйонне населення Естонії припадає близько 100 000 осіб. В Естонії проживає близько 120 тисяч громадян РФ.

Рішення про звільнення від умовного покарання або про достроковий вихід з в'язниці буде приймати суд.

Якщо парламент схвалить законопроект, він набуде чинності 1 жовтня.

Читайте також:

Путін: Ми повинні розширити російськомовний простір у країнах колишнього СРСР


Гілларі Клінтон привітала литовців з успіхами всупереч «радянській окупації»

Російська мова у Латвії не буде ні державною, ні регіональною, - прем'єр

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...