Топ Новини

В аеропорту Донецька відкрито новий термінал

14 травня 2012 в 12:19
Пропускна спроможність нового терміналу зросла у 10 разів - до 3 тис. 100 пасажирів на годину. Загальна площа будівлі - 58 тис. квадратних метрів, залів очікування - 5 тис. квадратних метрів, комерційних об'єктів - 4 тис. квадратних метрів.
aeroport_donetsk.jpg
facebook.com

14 травня в Донецьку урочисто відкрито новий термінал комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Донецьк».

Відзначимо, що у квітні на підставі рішення Донецької обласної ради аеропорту Донецька присвоєно ім'я відомого композитора Сергія Прокоф'єва, який народився на Донбасі.

Урочистості з нагоди введення в експлуатацію нового терміналу пройшли 14 травня за участю президента Віктора Януковича, віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури Бориса Колеснікова та інших почесних гостей.

Як говориться у повідомленні Мінінфраструктури, під час відкриття на нову злітно-посадкову смугу вперше здійснив посадку один з гігантів авіабудування - літак Boeing-747.

Варто відзначити, що новий термінал, побудований у Донецьку компанією «Альтком», має сім поверхів, з них три - основні. Висота будівлі - 19 метрів, а в найвищій частині - 23 метри.

Потоки пасажирів розділені на два рівні: виліт і приліт. У зоні «Прибуття» (рівень - 6 метрів) розташовані 20 кабін паспортного контролю, чотири каруселі для видачі багажу, а також два пункти митного контролю. На цьому рівні також передбачений вихід до автостанції.

У зоні «Реєстрація» (рівень 0 метрів) розташовані 38 стійок реєстрації і дві стійки для прийому негабаритного багажу. У зоні «Виліт» (рівень 7,8 м) знаходяться 18 ліній.
Пропускна спроможність нового терміналу зросла у 10 разів - до 3 тис. 100 пасажирів на годину.

Загальна площа будівлі - 58 тис. квадратних метрів, залів очікування - 5 тис. квадратних метрів, комерційних об'єктів - 4 тис. квадратних метрів.

В аеровокзальний комплекс також входить автостанція, триповерховий паркінг на 605 машин (з них 31 паркувальне місце - для малорухомих груп пасажирів), відкриті паркінги на 1004 машини, автобусні стоянки на 20 автобусів. Термінал з'єднаний з паркінгом двома критими галереями. До будівлі примикає естакада.

На естакаді і під нею три смуги руху. Для зручності пасажирів весь комплекс спроектований таким чином, що пасажири можуть пройти від літака до паркінгу не виходячи на вулицю. У терміналі також передбачена сучасна організація обслуговування маломобільних груп населення.

Нагадаємо, що число пасажирів аеропорту «Донецьк» у першому кварталі 2012 року зросло на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склало 184,3 тис. осіб. Пасажиропотік на внутрішніх рейсах в січні-березні цього року склав 65,1 тис. осіб, а на міжнародних - 119,2 тис. осіб.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт «Київ» («Жуляни») планує відкрити новий пасажирський термінал 17 травня.

Читайте також:

Фанатів Євро-2012 будуть перевіряти в повітрі


Внутрішній туризм в Україні зріс на 7-10%

У Жулянах 17 травня відкриється новий термінал

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...