Топ Новини

Українці назвали найбільшими проблемами країни безробіття і корупцію

24 липня 2012 в 15:48
54% українців вважають найважливішою проблемою для України безробіття. Заборгованість із зарплат, інфляція і відносини з Росією хвилюють менше 10% людей.
rabota_obyava_DSC8301-11.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Найбільшими загрозами для країни українці вважають загрозу безробіття та корупції в органах влади. Про це повідомляє Міжнародний республіканський інститут у Вашингтоні, посилаючись на дослідження, проведене в Україні з 11 травня до 14 червня 2012 року.

Більше половини опитаних українців (54%) заявили, що найважливішою проблемою для України є безробіття. На другому місці за значимістю йде корупція в органах влади (48%), на третьому - низьке промислове виробництво (43%).

Контроль над зростанням цін у країні вважає темою дня для України кожен третій респондент (34%). Соціальну незахищеність незаможних назвали проблемою №1 27% українців. Політична нестабільність і некомпетентність уряду набрали рівну кількість відповідей у рейтингу проблем країни - 19%. Злочинність найбільше хвилює 15% українців. Менше 10% набрали в рейтингу проблем країни відносини з Росією (8%), право на володіння землею (7%), заборгованість у виплаті пенсій і зарплат (6%), девальвація гривні (6%) і т.д.

На замовлення Міжнародного республіканського інституту опитування провела в Україні соціологічна група «Рейтинг», а дослідження аналізували Baltic Surveys/The Gallup Organization. Міжнародний республіканський інститут, який є американською громадською організацією, повідомляє, що проводить опитування в Україні для того, щоб допомогти своїм політичним партнерам краще сформулювати свої програми.

Читайте також:

Половину українців не беруть на роботу через вік


Дві третини українців назвали закон про російську мову передвиборним ходом влади

Конституційна реформа: більшість українців хочуть поміняти не Конституцію, а владу

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...