Топ Новини

Українці найбільше бояться різкого підвищення цін. Опитування

25 травня 2011 в 19:49
72,8% українців найбільше бояться різкого підвищення цін. Про це говорять результати опитування, проведеного центром соціальних і політичних досліджень "Соціс" спільно з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені Кураса Національної академії наук.

Респондентам запропонували відповісти на питання, чого вони найбільше побоюються на даний момент (респонденти могли обрати кілька варіантів відповідей).

При цьому 65,2% опитаних бояться невиплати зарплат і пенсій. 64,1% - безробіття і втратити роботу. 51,8% - погіршення стану здоров'я. 41,8% - екологічних катастроф. 41,2% - втрати працездатності. 32% - зростання злочинності. 31,6% - голоду. 22,5% - холоду в квартирах. Тільки 3% респондентів нічого не бояться.
 
Результати опитування продемонстрували другорядність таких побоювань, як згортання демократії, зовнішня військова загроза, встановлення диктатури і втрата державної незалежності України.
 
Опитування проводилося 5-16 травня, в його рамках соціологи опитали 2004 респондентів віком від 18 років, що мешкають в усіх регіонах країни. У дослідженні не зазначена статистична похибка.
 
Як раніше повідомляло ZN.UA, згідно з даними опитування, проведеного
Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка спільно з Інститутом економіки та прогнозування НАНУ, для 85% українців криза ще не скінчилася або тільки починається.
За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...