Українським чиновникам заборонили лаятися матом

6 листопада 2012 в 14:16
В кодекс поведінки держслужбовців внесені зміни, згідно з якими чиновник має дотримуватися правил пристойності і керуватися у своїх діях вимогами законів.
chinovniki_business_DSC0457-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Головне управління державної служби України внесло зміни до Загальні правила поведінки державного службовця. Текст відповідного наказу розміщений на сайті Держслужби.
 
Зокрема за наказом держслужбовцям потрібно «дотримуватись загальновизнаних етичних норм поведінки, культури спілкування (уникати нецензурної лексики, не допускати використання підвищеної інтонації при спілкуванні)».
 
«У разі отримання для виконання рішення або доручень, які суперечать законодавству України або становлять загрозу охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, юридичних осіб, держави чи громадським інтересам, державний службовець зобов'язаний негайно в письмовій формі повідомити про це керівнику органу державної влади, в якому він працює», - говориться в наказі.
 
Також документом передбачається, що «про виявлення неправомірної вигоди або дарунку (пожертви) складається акт у довільній формі, в якому зазначаються характеристики неправомірної вигоди або дарунку (пожертви) і обставини, при яких він був виявлений. Акт підписується державним службовцем, який виявив неправомірну вигоду чи подарунок (пожертва), і безпосереднім керівнико».
 
Крім того, у наказі наголошується, що, якщо керівник органу державної влади виявив неправомірну вигоду чи подарунок (пожертва), акт про виявлення неправомірної вигоди або дарунку (пожертви) підписує керівник органу державної влади та його заступник.
 
Читайте також:
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...