Топ Новини

Українські страховики назвали найнебезпечніші дні тижня для водіїв

9 лютого 2012 в 10:31
Страховики проаналізували частоту настання страхових випадків за КАСКО у 2011 році. Найменша кількість ДТП припадає на вихідні дні.

Українські страховики проаналізували частоту настання страхових випадків за КАСКО у кожен з днів тижня 2011 року. Експерти однієї з найбільших страхових компаній визначили, коли водіям варто бути особливо пильними.

Згідно з опрацьованими даними, найнебезпечнішим днем ​​тижня для автомобілістів у 2011 році була середа, на яку припадало 20,5% страхових випадків.

За даними експертів, на другому місці виявився четвер з часткою 16,1%. Понеділок, що має в народі славу «дня важкого», посів лише третє місце, а вівторок - четверте, з показниками 15,8% і 15,3% відповідно.

Серед будніх днів найбільш безаварійною стала п'ятниця - 14,9% випадків, а найменша кількість ДТП була у вихідні дні: суботу (9,1%) і неділю (8,3%).

 

"У 2011 році за нашими даними найменш напруженими виявилися п'ятниці і вихідні. Однак це зовсім не означає, що водій може розслабитися у ці дні, або навпаки, не повинен виїжджати з дому у середу", - зазначив представник компанії Анатолій Климюк.

Читайте також:

Автоцивілка: столиця платить за передмістя?

«Не прячьте ваши денежки...» Як застрахуватися від недобросовісних страховиків?

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...