Топ Новини

Українське духовенство (УПЦ КП та УАПЦ) збирається об’єднатися

23 вересня 2011 в 13:20
Предстоятелі Київського Патріархату та УАПЦ виступили за відновлення діалогу.Про це йдеться в заяві прес-служби УПЦ КП на офіційному сайті.
Filaret_UPCKP_130_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Між нами досягнуто домовленість розпочати кроки для відновлення діалогу мїж УПЦ Київського Патріархату та Українською Автокефальною Православною Церквою щодо відновлення єдності Православної Церкви в Україні. Ми закликаємо єпископат, духовенство та вірних очолюваних нами Церков, а також українську громадськість сприяти досягненню нашої спільної мети — остаточному утворенню в Україні єдиної Помісної Церкви. Ми сподіваємося, що з Божою допомогою та спільними зусиллями нам вдасться досягти цього», - ідеться у спільній заяві патріарха Київського і всієї Руси-України, предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарета та митрополита Київського і всієї України,
предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Мефодія.

Таким чином духовенство хоче об’єднати українське суспільство.

«Українське суспільство поділене — ми бачимо суперечки між політиками, спроби посіяти ворожнечу на ґрунті мови, національної належності, регіону проживання. На жаль, однією з причин поглиблення суспільного розділення є також і відсутність єдності Православної Церкви в Україні та викликана цим ворожнеча. Наше бажання — зробити для єднання українського суспільства те, що в наших силах, а саме — подолати церковне розділення», - ідеться у заяві.

Домовленості було досягнуто під час зустрічі Філарета і Мефодія, на якій був присутній Віктор Ющенко.

Нагадаємо, що патріархи чотирьох найстаріших церков світу та предстоятель автокефальної Церкви Кіпру підтвердили, що Україна — не канонічна територія Російської Православної Церкви.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...