Українська греко-католицька церква займеться "оживленням" своїх парафій

5 жовтня 2011 в 11:12
Українська греко-католицька церква займеться "оживленням" своїх парафій згідно зі стратегією розвитку УГКЦ до 2020 року, прийнятою на Синоді єпископів у Бразилії.
arhiepiskop_ugkc_katoli_Svyatoslav_Shevchuk_01-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Центральною темою синоду (пройшов 5-11 вересня) була дискусія над нашою стратегією Церкви до 2020 року. Ми над нею працювали майже цілий попередній рік і подали наші напрацювання на розгляд єпископів, пройшла дискусія, і вона (стратегія - ред.) була прийнята" , - заявив голова УГКЦ Святослав Шевчук на прес-конференції в середу у Києві.

Стратегія називається "Жива парафія як місце зустрічі з живим Христом". "Ми б дуже хотіли, щоб кожна парафія як в Україні, так і за її межами, була живою для того, щоб було можливо оживити все тіло нашої Церкви", - зазначив він.

"Оживлення" парафій включає в себе, за словами голови УГКЦ, добре підготовлених священиків, складовою частиною також є літургійне життя, катехизація, зближення віруючих в церковній спільноті, місіонерство.

Між тим, УГКЦ має намір євангелізувати дітей і молодь. Для цього, за словами С.Шевчука, при парафіях створюються катехистичні школи.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...