Топ Новини

Україна вперше візьме участь в російсько-білоруських військових навчаннях

26 серпня 2011 в 07:32
У російсько-білоруському навчанні "Щит Союзу - 2011» вперше візьме участь Україна.
milicia_miliciya_armia_armiya_army_voennie_mvd_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це повідомив Начальник російського Генштабу генерал армії Микола Макаров.

«Вперше за пострадянський період у спільному навчанні візьме участь підрозділ Сухопутних військ (аеромобільна рота) Збройних сил України», - зазначив він.

Він додав, що Росія і Україна щорічно беруть участь у спільному військово-морському навчанні «Фарватер миру», М. Макаров заявив: «Думаю, прийшов час виходити на новий рівень співпраці».

«Висловлюю впевненість, що в ході навчання спільне угрупування військ переконливо продемонструє злагодженість дій, що стане яскравим прикладом готовності наших братніх держав у разі можливої ​​загрози надати один одному будь-яку допомогу і підтримку, включаючи військову", - заявив начальник Генштабу.

Н. Макаров повідомив, що у вченні «Щит Союзу - 2011», що пройде в період з 16 по 22 вересня будуть брати участь близько 12 тисяч військовослужбовців, у тому числі російських - 7 тисяч і білоруських - 5 тисяч, а також близько 50 літаків і вертольотів, до 200 одиниць бойової техніки, у тому числі 100 танків.

Н. Макаров зазначив, що спільні маневри будуть проведені на полігонах «Гороховецькому» в Нижньогородській області й «Ашулук» в Астраханській області.

Він також зазначив, що «задум таких навчань розроблявся спільно Генштабами в Білорусії і Росії за участю штабу Західного військового округу і має суто оборонний характер».

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...