Топ Новини

Україна і РФ визначилися, де поставити перший прикордонний стовп

4 квітня 2012 в 09:36
Україна і Росія погодили місце встановлення першого прикордонного знаку у рамках демаркації спільного кордону. Перший прикордонний стовп встановлять на території Сіньковської сільради Чернігівської області.
stolb.jpg
panoramio.com

Загальна українсько-російська демаркаційна комісія визначила координати першого прикордонного стовпа між Україною і Росією, який буде встановлено на території Сіньковської сільради Чернігівської області, де сходяться лінії українського, російського та білоруського кордонів, повідомляє прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.

Це місце було чітко визначено в ході виїзного засідання робочої групи з демаркації державного кордону між Україною і Російською Федерацією.

Виконання робіт з демаркації державного кордону між Україною і Російською Федерацією буде проведено за рахунок коштів державного бюджету. В минулому році на ці роботи було виділено 470 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше представник України з договірно-правового оформлення держкордону, посол з особливих доручень МЗС Леонід Осаволюк заявив, що демаркація кордону з Росією буде завершена не раніше ніж через 5 років.

Читайте також:

МЗС України: Київ і Москва приступають до демаркації кордону

Молдова виступає за підписання документів щодо власності та демаркації кордону з Україною в один день

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...