Топ Новини

«Укрзалізниця» пообіцяла не включати чай у вартість квитка без згоди пасажира

19 червня 2012 в 13:59
АМКУ рекомендував «Укрзалізниці» належним чином інформувати споживачів про можливість вільного вибору придбання зазначеної послуги або відмови від неї.
poezd_zhd_zaliznicya_bileti-4.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував Державній адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця») не включати у вартість квитка без згоди пасажирів вартість чаю.

«До Комітету надійшли звернення громадян про включення без згоди пасажирів плати за послугу по забезпеченню чаєм у вагонах поїздів у вартість квитка при його оформленні у квитковій касі. Такі дії залізниці можуть призвести до нав'язування непотрібного споживачам товару в вагонах поїздів», - ідеться в повідомленні АМКУ.

Щоб недопустити справляння плати за чай без згоди пасажирів, АМКУ рекомендував «Укрзалізниці» належним чином інформувати споживачів про можливість вільного вибору придбання зазначеної послуги або відмови від неї. «Присутній на засіданні АМКУ уповноважений представник «Укрзалізниці» повідомив, що рекомендації комітету буде виконано», - йдеться в повідомленні АМКУ.

Читайте також:

Потяги Hyundai за маршрутом Київ-Львів пройдуть без зупинок

Через п’ять років всі нічні потяги в Україні замінять денними Hyundai

Поїзд Hyundai зламався і не вийшов з Харкова до Києва

Поїздка на Hyundai до Львова обійдеться у 300 грн навіть у другому класі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...