UBR відмовився від частот після звинувачень у нечесному конкурсі

25 серпня 2011 в 11:45
Канал UBR відмовляється від частот у регіональних мультиплексах, які виграв за результатами конкурсу, проведеного Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
televizor.jpg
domsluha.ru

Рішення про відмову від частот мовник прийняв, щоб не шкодити своєму іміджу. Як зазначають у повідомленні, навколо результатів конкурсу «штучно» створюються конфліктні ситуації, «які використовуються деякими учасниками ринку для маніпуляції громадською думкою та недобросовісної конкуренції».

«Такий стан речей шкодить іміджу UBR, який звик працювати відповідно до європейських стандартів ведення бізнесу і цінує свою репутацію. Тому прийнято рішення відмовитися від виграних під час конкурсу частот», - йдеться у релізі каналу.

Канал UBR в особі ТОВ «ЄС Продакшен груп» переміг в 11 обласних центрах: Києві, Львові, Харкові, Вінниці, Сімферополі, Полтаві, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові.  

Канал UBR донедавна належить чоловікові заступника голови Нацради Оксани Головатенко.

Стурбованість щодо нечесності та непрозорості конкурсу на частоти в цифрових мультиплексах висловила міжнародна організація «Репортери без кордонів». 

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...