Топ Новини

У світі кожен п'ятий житель не має доступу до сучасних джерел енергії

17 квітня 2012 в 05:52
Кожен п'ятий житель планети все ще не має доступу до сучасних джерел енергії. Генеральний секретар закликав європейців активізувати зусилля щодо викорінення енергетичної бідності в усьому світі.
energo_energoeffectivnost_.jpg
newton.typepad.com

Незважаючи на мобільні телефони та інтернет і всі технічні досягнення, кожен п'ятий житель нашої планети все ще не має доступу до сучасних послуг у сфері енергетики. Двоє з п'яти - три мільярди осіб - все ще покладаються на дрова, вугілля, деревне вугілля або відходи тваринництва для приготування їжі та опалення.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун закликав європейців активізувати зусилля щодо викорінення енергетичної бідності в усьому світі. Він нагадав про свою ініціативу «Стійка енергетика для всіх». Ця ініціатива передбачає вирішення до 2030 року трьох взаємопов'язаних завдань: забезпечення загального доступу до сучасних джерел енергії, подвоєння рівня енергетичної ефективності та подвоєння частки поновлюваних джерел енергії у світовому енергетичному балансі.

«Енергетична бідність загрожує досягненню Цілей розвитку тисячоліття», - сказав Пан Гі Мун. Він додав, що така ситуація несправедлива і нічим не виправдана. Глава ООН закликав забезпечити стійкою енергетикою усіх жителів планети, починаючи з тих, хто потребує найбільше: 1,3 млрд бідняків.

Читайте також:

2012-й: хліб без масла ООН: за межею бідності живуть уже четверо з п'яти українців

Міністри нового Кабміну живуть за межею бідності?

Проживання депутатів у готелях обходиться бюджету у 17 мільйонів гривень

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...