Топ Новини

У Швеції зафіксовано першу смерть від кишкової палички

31 травня 2011 в 13:32
У західношведському місті Борос померла п'ятдесятирічна громадянка Швеції, яка заразилися у Німеччині кишковою інфекцією EHEC.

Вона стала першою жертвою кишкової палички за межами Німеччини. Раніше, заразившись, померли 14 людей.

За інформацією шведського інституту з контролю за інфекційними захворюваннями, за станом на 30 травня, у Швеції 39 осіб заразилися кишковою інфекцією, яка прогресує у Німеччині.

«Ми сподіваємося, що кількість випадків (отруєння) знизиться», - заявив Олівер Грів з медичного центру університету Шлезвіг-Гольштайна, де лікуються багато з тих, хто заразився.


Нагадаємо, європейські вчені намагаються знайти причину смертельно небезпечної кишкової інфекції, яка спалахнула в Європі. Найбільше постраждала Німеччина — там підтверджено вже 1200 випадків зараження кишковою паличкою, а 11 чоловік померли. Випадки захворювання відзначаються не тільки у Німеччині, але і в Чехії, Австрії, Угорщини.

Тим часом влада Іспанії звинувачує німців у спекуляціях. Відповідальний за зв'язки з ЄС Дієго Лопез Гаррідо заявив, що немає ніяких доказів, що в епідемії винні іспанські фермери. Влада Іспанії також заявила, що буде вимагати від Євросоюзу компенсації збитків. Варто відзначити, що в самій Іспанії випадків захворювання не зафіксовано.
 

31 травня голова державної СЕС Сергій Риженко заявив про те, що українцям не варто піддаватися паніці, що охопила Європу через інфекцію, яка поширюється через іспанські огірки.

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...