У Росії більше немає часових поясів

1 вересня 2011 в 10:59
У Росії з 1 вересня більше немає часових поясів. Замість них створено часові зони, час у яких розподіляється за новим принципом.

Основною зміною стало те, що тепер у кожному регіоні існує єдиний час. Якщо раніше Якутія була розділена між трьома часовими поясами, то тепер кордони часової зони проходять по кордонах республіки.

Усього часових зон буде дев'ять (замість 11 за радянських часів). За точку відліку береться Москва. Час у Калінінграді - на годину менший. З відходом на схід до московського часу потрібно додавати все більше цифр. Максимально віддалені від столиці регіони - Камчатка, Чукотка, Сахалін і Магаданська область. Коли у Москві 15:00, там не опівніч, як раніше, а 23:00.

Як повідомлялося, 27 березня Росія востаннє перейшла на літній час. Ініціатива цього рішення належить президенту Дмитру Медвєдєву, який вирішив позбавити жителів країни щорічного стресу.

Нагадаємо, в Україні також неодноразово пропонувалося скасувати перехід на зимовий і літній час. Зокрема, на початку липня у Верховній Раді обговорювався законопроект «Про зміну порядку обчислення часу на території України», ініційований народним депутатом Олегом Надошею (фракція Партії регіонів).

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...