У результаті повені в столиці Грузії загинуло п'ятеро людей

13 травня 2012 в 07:05
Потужна злива, що атакувала в ніч 13 травня Тбілісі, викликала сильну повінь у багатьох районах грузинської столиці, що призвело до руйнувань будівель та людських жертв.
214005934.jpg
newsgeorgia.ru

Потужна злива, що сталася в ніч 13 травня на Тбілісі, викликала сильну повінь у багатьох районах грузинської столиці, що призвело до руйнувань будівель та людських жертв.

Усього загинуло п'ятеро людей, повідомляє грузинська телекомпанія "Руставі-2".

Чотири людини - дві жінки і двоє дітей, загинули в одному будинку, на вулиці Горгасалі, коли потік води, що спускався по схилу вулиці, зруйнував старий будинок,-повідомив в ефірі телекомпанії начальник служби з надзвичайних ситуацій мерії Тбілісі Темур Гіоргадзе.

П'ята загибла - це самотня жінка 84 років, яка також проживала неподалік в одному з будинків на першому поверсі. Вода затопила приміщення, де знаходилася жінка.

Крім того, сильний зливовий дощ і повінь призвели до того, що в тбіліському районі Ортачала - який найбільше постраждав від ПП, вода затопила підвали і перші поверхи та інші будівлі, на вулицях, прилеглих до набережної річки Кури, і в ряді інших районів вода пошкодила міську інфраструктуру - дороги, будівлі, лінії електропередач, системи каналізації.

У результаті повені на кількох вулицях у Тбілісі була перервана подача електроенергії, фахівці працюють над усуненням неполадок і відновленням подачі електроенергії.

"Створено спеціальну комісію, яка встановить збитки, завдані повінню столиці Грузії. Співробітники служби продовжують роботу в надзвичайному режимі з очищення та ремонту доріг, які були пошкоджені в результаті повені. В цілому, в даний час, до 9 ранку, ситуація в місті нормалізувалася" , - сказав Гіоргадзе.

Водночас грузинські телекомпанії в своїх повідомленнях відзначають, що незважаючи на складнощі в ряді районів Тбілісі, викликаних зливою і повінню, тбіліський аеропорт і залізниця працювали в звичайному режимі. Також наголошується, що небезпеки забруднення питної води в зв'язку з наслідками повені, в столиці Грузії немає. Також у столиці Грузії з ранку 13 травня в звичайному режимі працює метро.

Сильні дощі в столиці Грузії і в східній частині країни також очікуються протягом двох найближчих днів, повідомили в Національному агентстві довкілля Грузії.

В агентстві також відзначили, що раніше попереджали відповідні служби міста, що очікуються сильні дощі, які можуть ускладнити ситуацію у столиці.

Читайте також:

У Таїланді від повеней загинули майже 800 осіб


На півдні Італії відбулися повені та зсуви


Число жертв повеней у Бразилії досягла 765 осіб


В Австралії через повені почалася евакуація населення

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...