У педагогів скоро увірветься терпець: вони погрожують вийти на вулицю, якщо їм і надалі не платитимуть зарплату

27 грудня 2012 в 08:27
Якщо в січні не припинитися практика затримки зарплат, вчителі попереджають: їм нічого не залишиться, як знову вийти на вулицю з масовими протестами, як це було навесні 2011-го.

Педагоги змушені будуть вдатися до крайніх заходів, щоб відстояти своє право на своєчасну оплату роботи.
Вчителі попереджають: якщо в наступаючому році вони все ж таки залишаться без заробітної плати, то застосують свою давню традиційну практику - будуть відстоювати свої права всіма законними методами, і, якщо доведеться, готові виходити з протестами під Кабмін і Верховну Раду.

Про це заявив заступник голови профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк в ефірі «5 каналу».

«Якщо педагоги залишаться без зарплати, вони використають свою давню традиційну практику, вони будуть свої права відстоювати всіма методами, які сьогодні дозволені законами. Працівники сфери освіти це вже не раз показували - якщо потрібно, вони готові виходити і відстоювати свої права і перед Кабміном, і перед Верховною Радою», - заявив Романюк.

Зокрема нагадаємо, що минулого разу вчителі змушені були вийти на вулицю з масовими протестами навесні 2011 року: численна акція протесту працівників освіти (близько 10 тис. осіб) відбулася під стінами Кабміну 22 березня. Тоді педагоги вимагали скоротити розрив між оплатою праці за тарифною сіткою і встановити 20%-ву надбаку всім вчителям, а не "обраним" категоріям.

Раніше в минулому році міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявляв, що вчителі стали працювати в два рази менше, а, значить, і отримувати будуть відповідно. Він також пригадав, як раніше "вчителі боролися за півтори ставки", а тепер працюють мало, всього по 12-14 годин.

Читайте також:

Азаров дізнався про затримки зарплат бюджетникам зі свого «Фейсбуку»

Табачник заробив за рік стільки, скільки простий вчитель не заробить за 300 років

Прем'єр пообіцяв, що затримок зарплат не буде, і Новий рік Україна зустріне «з оптимізмом»

Азаров пообіцяв відновити престиж професії вчителя

Молодим вчителям обіцяють поліпшити соціальний статус і підвищити зарплату

За матеріалами: УНІАН , , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...