У міліції смерть судді Дурицької вважають «навмисним вбивством»

16 вересня 2011 в 07:09
Оболонське райуправління столичної міліції порушило кримінальну справу за фактом навмисного вбивства у зв’язку із загибеллю при нез’ясованих до кінця обставинах судді Київського адміністративного апеляційного суду Оксани Дурицької.

«В результаті дослідчої перевірки за фактом смерті судді Київського адміністративного апеляційного суду відкрились нові обставини… Встановлено трьох осіб, які відпочивали разом з нею у той день. З ними зараз проводяться відповідні слідчі дії. Для проведення повної та всебічної перевірки щодо причин та обставин смерті судді Оболонським райуправлінням порушено фактову кримінальну справу за статтею «навмисне вбивство», - повідомляє відділ зв’язків з громадськістю МВС України у м. Києві.

За даними міліції, троє встановлених громадян є місцевими жителями і не мають ніякого відношення до судової системи.

Нагадаємо, вчора в міліції стверджували, що жодних слідів насильницької смерті на тілі загиблої не виявлено.

Як повідомлялося, тіло 33-річної судді Київського апеляційного адміністративного суду Оксани Дурицької знайдено у затоці Собаче Гирло в Оболонському районі столиці. Її тіло люди знайшли ще 7 вересня, однак встановити особу не було можливості, оскільки серед речей загиблої, які вона залишила на березі, не було будь-яких документів.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...