У київському метро почали оголошувати станції англійською мовою

15 травня 2012 в 11:47
У столичному метро почали тестувати нову систему оповіщення пасажирів англійською мовою. До 1 червня оголошення у всіх поїздах метрополітену стануть двомовними.
metro_vistavkoviy_center-109_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На Святошинсько-Броварській лінії стали курсувати п'ять потягів, у яких назва станцій та інформація звучать двома мовами - українською та англійською.

З 16 травня такі самі потяги курсуватимуть на Сирецько-Печерській і Куренівсько-Червоноармійській лінії, повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

За її інформацією до 1 червня оголошення у всіх потягах метрополітену стануть двомовними.

Запис англійською мовою вмикається відразу після українського варіанту, трохи голосніше, щоб пасажири-іноземці могли краще розчути інформацію. Іноземною мовою дублюються не тільки назви станцій, а й попереджувальні вигуки, на зразок, «Обережно, двері зачиняються!».

Введення оголошень англійською мовою є логічним продовженням інтернаціоналізації столичного метро. Адже на станціях підземки ще навесні з'явилися інформаційні табло та схеми англійською мовою.

Раніше повідомлялося, що Київський метрополітен не зможе забезпечити цілодобову роботу столичної підземки у дні Євро-2012.

Читайте також:

Столичних медиків зобов'язали до Євро-2012 вивчити англійську

Українська міліція не зможе допомогти іноземним вболівальникам під час Євро-2012

До Євро-2012 видали путівник по Києву для іноземців

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...