У Київській області близько ста чорнобильців оголосили голодування (ВІДЕО)

24 вересня 2012 в 05:53
У місті Сквира Київської області безстрокове голодування оголосили близько ста чорнобильців, звинувативши місцевий пенсійний фонд у порушеннях при перерахунку пенсій. Виплати зменшилися фактично вдвічі. Пенсійний фонд через 26 років після аварії вимагає від чорнобильців документів про те, де вони працювали під час аварії і скільки.
chernobylci
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У місті Сквира Київської області безстрокове голодування оголосили близько ста чорнобильців. Люди звинувачують місцевий пенсійний фонд у порушеннях при перерахунку пенсій.

Виплати зменшилися фактично вдвічі. При цьому людей почали позбавляти статусу ліквідаторів. За словами протестувальників, Пенсійний фонд через понад чверть століття після аварії вимагає від чорнобильців документів, де вони працювали під час аварії і скільки. Справа в тому, що більшості підприємств уже не існує, як і їхніх правонаступників. Так було і раніше, свої виплати люди отримували за рішенням судів. Зараз Пенсійний фонд скасував старі рішення суду.
 


Місцеві чорнобильці згадали протести в Києві під Верховною Радою і заявили, що на такий штурм готові і тут. Глава району Микола Горбалінський, під чиїми вікнами і протестують чорнобильці, спочатку заявив, що проблеми немає, а потім сам звинуватив людей в наклепі.

Читайте також:

Чорнобильці Харкова слідом за луганськими почали безстрокову акцію протесту

У Луганську чорнобильці почали безстрокову акцію протесту

Чорнобильці готують на осінь масштабні акції протесту
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...