У Києві в найближчі два роки з'явиться російсько-українська гімназія

14 вересня 2012 в 12:55
Навчання в гімназії планується вести російською мовою з обов'язковим вивченням іноземних мов, відповідно до освітніх стандартів двох країн. Її випускники отримуватимуть дипломи двох країн і зможуть далі поступати як в українські, так і в російські виші.
russkiy_yazik.jpg
nekrainian.livejournal.com

Російсько-українська гімназія протягом двох років буде створена у столиці України. Про це повідомив глава Міносвіти РФ Дмитро Ліванов в Києві у п'ятницю, 14 вересня,
під час заходів в рамках Днів науки і освіти Росії на Україні.

"Ми повинні створити умови для наших дітей, для отримання повноцінної освіти, для виховання та освоєння всіх тих культурних цінностей, які лежать в основі розвитку наших країн", - підкреслив Ліванов.

Нагадаємо, раніше український міністр освіти Дмитро Табачник просив київську владу дозволити зробити нову столичну гімназію російськомовною.

Табачник на чверть занизив кількість російськомовних шкіл Києва

За словами міністра, гімназія з'явиться в Києві у найближчі два роки. Навчання в ній планується вести російською мовою з обов'язковим вивченням іноземних мов, відповідно до освітніх стандартів двох країн. Випускникам освітньої установи будуть видаватися дипломи двох країн, вони зможуть подавати документи для продовження освіти у російські та українські виші.

Представники міністерств освіти двох країн також підписали меморандум про взаєморозуміння.

Ліванов підкреслив, що більше мільйона російських громадян вважають українську мову рідною, а багато українців, в свою чергу, проявляють інтерес до російської мови.

Міністр додав, що в Росії існує широкий запит на створення великої кількості шкіл з навчання українською мовою.

Дні науки і освіти Росії на Україні проходять 13-14 вересня в Києві. У 2011 році в Москві пройшли Дні освіти і науки України в Росії.

Читайте також:

Як міністр освіти маніпулює фактами про російськомовні класи

Табачник: Директори шкіл в Києві захистили російську мову від «чиновників колишнього режиму»

На прийомі з нагоди Дня Росії гімн України оголосили російською народною піснею

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...