Топ Новини

У Києві скоєно пограбування банку на рекордну суму

10 червня 2011 в 06:09
У Києві здійснено рекордне пограбування. З відділення «Єврогазбанку» на вул.Саксаганського,96 винесли гроші та коштовності на загальну суму 10 мільйонів гривень. Приблизно 1,5 млн гривень в еквіваленті взяли у доларах, євро та гривнях, решту - у злитках дорогоцінних металів.

Подібних збитків від рук грабіжників в українських банках ще не було. У крадіжці міліція підозрює охоронця банку, який у ту ніч чергував у відділенні. Пограбування сталося у ніч з 24 на 25 травня, але через особливі обставини було прийнято рішення це не афішувати. Зараз же з'явився новий поворот - сестра передбачуваного злочинця заявила, що міліція нічого не робить, аби знайти її брата.

«О 6 ранку до міліції зателефонував охоронець фінансової установи і повідомив, що прийшов на службу змінити напарника, але на місці нікого не виявив. А з сейфа зникли гроші і коштовності», - розповів начальник ЦГЗ київської міліції Володимир Поліщук.

На місце виїхали криміналісти, які виявили розпилену болгаркою ліву бічну стійку сейфа, в якій зберігалися ключі вже від іншого сейфа, які зникли. У результаті грабіжник виніс 1,5 млн грн. плюс ще на 8 млн грн. дорогоцінних металів. За приблизними підрахунками, злодій тягнув по нічній вулиці 4 спортсумки, доверху набиті краденим. «Будинки охоронця не знайшли. Зараз міліція отримала дозвіл на обшук помешкання та його затримання. Поки його місцезнаходження невідоме. Його дані передали на всі кордони», - зазначив начальник ЦГЗ. У самому банку ситуацію не коментують, а лише підкреслюють, що вклади клієнтів не постраждали.

Банкіри відзначають, що зараз кожен банк починає перевіряти всі дані майбутнього співробітника: чи дійсно він не був підсудним, з минулої роботи він пішов сам чи його звільнили, за що», - говорить банкір. Також деякі банки почали навчати охоронців стрільби, чого раніше не було зовсім, і негласно вимагати, щоб майбутній охоронець був одружений.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...