У Києві міняється схема руху транспорту через відкриття нової станції метро (фото)

27 грудня 2011 в 09:28
У зв’язку з відкриттям станції метро «Виставковий центр» та з метою забезпечення підвезення пасажирів з інших житлових масивів до нової станції метрополітену з 27 грудня 2011 року «Київпастранс» вносить зміни до транспортної мережі наземного громадського транспорту Голосіївського району.
avtobus_LAZ.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема передбачені:
- організація нового тролейбусного маршруту №2 «Кібцентр – станція метро «Виставковий центр»;
- продовження тролейбусного маршруту №45 від вул. Касіяна до станції метро «Виставковий центр», що дасть можливість зв’язати житловий масив Теремки-2 з двома станціями метро («Васильківська» та «Виставковий центр») та створити зручний пересадочний вузол для мешканців Голосіївського району, які прямують до районної поліклініки;
- скорочення тролейбусного маршруту №11 до нової станції метро «Виставковий центр», що дасть можливість зменшити інтервали руху тролейбусів;
- враховуючи численні звернення мешканців Голосіївського району та з метою забезпечення максимального наближення зупинок транспорту до Деміївського ринку, було проведено реконструкцію контактної мережі в районі Московської площі з будівництвом додаткових маневрових пристроїв. При цьому відповідно внесено зміни у трасу руху тролейбусів маршрутів № №1, 12 та впроваджено додаткову зупинку поблизу Деміївського ринку в обох напрямках.

Також, буде зменшено інтервали руху на тролейбусних маршрутах №№2, 11, 43к, 45, які забезпечують транспортний зв’язок з новою станцією метро (до 5-6 хвилин).

Крім того, буде збільшено кількість автобусів на маршруті №56 «станція метро «Академмістечко» – станція метро «Виставковий центр», який забезпечує транспортний зв'язок житлових районів Біличі, Борщагівка та Теремки з новою станцією метро. При цьому інтервали руху на маршруті будуть зменшені майже в 1,5 рази.

Нагадуємо, що з 5 грудня 2012 року, враховуючи звернення мешканців району, було відновлено роботу автобусного маршруту №1, який також забезпечує зв’язок з новою станцією метро «Виставковий центр».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...