Топ Новини

У Канаді з'явився посібник для мусульман: чоловік повинен керувати дружиною "б'ючи її палицею"

26 березня 2012 в 08:57
Чоловікові пропонується керувати своєю дружиною, використовуючи силу або погрози, проте бути люб'язним з нею, «навіть якщо вона дурна або неповоротка». Жінці автор посібника рекомендує задовольняти всі бажання чоловіка і стежити за собою.

В кінці минулого тижня у Торонто (Канада), на прилавках книжкових крамниць з’явилась 160-сторінкова книга «Подарунок мусульманській парі», видана у Делі. Автор посібника, видатний знавець ісламу, рекомендує чоловікам бити дружин палицею за різні провини.

Праця професора Молаві Ашрафа Алі Танві, чия думка з питань ісламських традицій і способу життя вважається у мусульманському світі дуже авторитетною, покликана розкрити перед молодим мусульманином секрети подружнього життя. У книзі детально розглядаються способи контролю над дружиною, а також варіанти погроз на її адресу і методи фізичного насильства, пише Slate.

Автор не виключає того, що «чоловіку доведеться керувати своєю дружиною, використовуючи силу або погрози», тим не менше, він повинен бути люб'язним із нею навіть у тому випадку, якщо вона «дурна або неповоротка». Жінці слід задовольняти всі бажання чоловіка, не нехтувати своїми обов'язками і стежити за собою. Чоловік може карати дружину за проступки, «б'ючи її руками або палицею, позбавляючи грошей, а також тягаючи за вуха». При цьому чоловікові слід «тримати себе в руках», аби не перестаратися.

Канадський політик Тарек Фатах, переконаний противник шаріату, заявив, що поява подібної книги у магазинах Канади ще нещодавно здавалася неймовірною. «Ми не можемо говорити про те, що радикальний іслам йде в Канаду... Він вже тут», - зазначив Фатах.

Читайте також:

Британський уряд дозволив звільняти з роботи за відкрите носіння натільного хрестика


Глава МВС Франції заявив, що не всі цивілізації рівні, натякнувши на іслам

Французький парламент заборонив носіння паранджі

У жінок Саудівської Аравії скінчилося терпіння

За матеріалами:
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...