Топ Новини

У Франції закрили другу "сексуальну" справу проти екс-голови МВФ

13 жовтня 2011 в 19:29
Французькі прокурори припинили переслідування екс-глави МВФ Домініка Стросс-Кана за звинуваченням французької журналістки Трістан Банон, повідомляє Reuters.

Справу закрито в зв'язку із закінченням терміну давності, йдеться в заяві прокуратури.

Як вирішили слідчі, є певні докази того, що були ознаки сексуального домагання з його боку, але розслідувати це неможливо, оскільки щодо цього складу злочину строк давності минув.

Т. Банон стверджувала, що в 2003 році Д.Стросс-Кан, який обіймав тоді пост міністра фінансів, чіплявся до неї під час інтерв'ю.

Тоді Т. Банон не стала повідомляти про події, оскільки її мати, яка обіймала пост у місцевому відділенні соціалістичної партії, вмовила Т. Банон не заявляти на політика і друга сім'ї.

У вересні Д.Стросс-Кан був на допиті в паризькій поліції. За словами джерел, близьких до розслідування, на допиті він зізнався, що «заглядався на Банон». «Він визнав, що робив їй якісь пропозиції, але які саме, відмовився уточнити», - сказало тоді джерело.

Журналістка Т. Банон у свою чергу не раз вже говорила, що в 2003 році Д.Стросс-Кан, що обіймав тоді пост міністра фінансів, намагався її згвалтувати під час інтерв'ю.

Т. Банон згадала про той випадок лише цього року, незабаром після того, як з аналогічними звинуваченнями проти Д.Стросс-Кана виступила покоївка одного з готелів Нью-Йорка.

У зв'язку з тим скандалом Д.Стросс-Кан залишив пост глави МВФ і відмовився від участі в президентських перегонах у Франції.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...