Топ Новини

У Домініканській республіці застрелено співробітника «Укрспецекспорту»

19 грудня 2012 в 14:22
Чиновник, який курирував контракт «Укрспецекспорту» з розробки та серійного виробництва двигунів для бронетехніки, був знайдений мертвим. В якості версії події місцеві правоохоронці розглядають вбивство з метою пограбування.

Заступник начальника департаменту компанії «Укрспецекспорт» Станіслав Л. був застрелений на початку минулого тижня. Про це ZN.UA повідомило поінформоване джерело в компанії.

Трагедія сталася, коли чиновник перебував на відпочинку у Домініканській республіці. В якості версії події місцеві правоохоронці розглядають вбивство з метою пограбування.

Яким чином і чому начальник департаменту опинився в Домініканській республіці, джерело пояснити не змогло - «можливо, після відрядження вирушив у відпустку».

За даними джерела, перед тим, як побувати у Домініканській республіці, Станіслав Л. перебував у відрядженні в Ефіопії, оскільки він курирував контракт «Укрспецекспорту» з розробки та серійного виробництва потужних двигунів для бронетехніки.

У даний момент вирішується питання про транспортування тіла на батьківщину. Переговори щодо видачі тіла загиблого українській стороні ускладнюються тим, що в Домініканській Республіці немає українського посольства і консульства.

У компанії «Укрспецекспорт» кореспонденту ZN.UA не стали коментувати те, що трапилося, посилаючись на те, що не уповноважені це робити.

Як відомо, державна компанія «Укрспецекспорт» - уповноважений державою посередник, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення, а також товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.

Читайте також:

Москаль заявив, що МВС приховує від людей масу шокуючих вбивств

Пшонка назвав основні версії жорстокого вбивства судді та його сім’ї в Харкові

Суд скасував рішення про виселення сім'ї Павличенків, яке нібито стало причиною вбивства судді

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...