Топ Новини

У Британії запущено сайт на підтримку бізнесу, що постраждав від погромів

15 серпня 2011 в 19:31
Спеціальний сайт на підтримку постраждалого від нещодавніх заворушень малого та середнього бізнесу запущено у Великобританії.

Сайт з назвою delootlondon.co.uk (в протиставлення слову loot - грабіж) ставить перед собою завдання створити карту постраждалих від погромів 6-10 серпня магазинів, ресторанів, кафе та інших громадських закладів і врятувати їх від закриття та розорення. На карту вже нанесено кілька десятків місць у різних районах Лондона.

"Місія проекту De-Loot London - забезпечити, щоб жоден розграбований під час заворушень магазин не був вимушений закритися. Збитків завдано невеликою кількістю людей, але ми всі можемо допомогти нашим місцевим, незалежним бізнесам, витративши гроші саме на них", - наголошується в зверненні до відвідувачів сайту.

За останні дні це вже не перша ініціатива з підтримки постраждалого бізнесу. Лондонська вечірня газета Evening Standard також виступила із закликом до великого бізнесу і держави підтримати середній і малий бізнес фінансовими гарантіями, а покупців - витратити гроші саме в цих магазинах і кафе.

Багато приватних і громадських ініціатив також спрямовані на збір коштів та речей для постраждалих лондонців.

Асоціація британських страховиків оцінила загальний збиток від погромів приблизно в 200 мільйонів фунтів стерлінгів.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон раніше оголосив, що влада Великобританії виділить населенню 10 мільйонів фунтів стерлінгів на допомогу з ліквідації наслідків безладів у містах країни.

Уряд також компенсує безпосередні витрати за термінове розміщення сімей, які залишилися без даху над головою в результаті цих заворушень.

На отримання допомоги в рамках Акту про збиток від заворушень (за яким відповідачем за збиток визнається поліція) зможуть претендувати навіть ті, чиї будинки і власність не були застраховані.

Уряд також створив схему з підтримки постраждалого від заворушень бізнесу  в 20 мільйонів фунтів. Ці кошти будуть виділені у вигляді пільгових кредитів і істотно знижених ставок з податкових та інших платежів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...