Топ Новини

Туристам дозволять відвідувати Чорнобиль після 2 грудня

25 листопада 2011 в 12:14
Поїздки до Чорнобильської зони з ознайомчою метою поновляться після 2 грудня. Про це сьогодні повідомив голова Держагентства з управління зоною відчуження Володимир Холоша.

«Міністерство доопрацювало порядок відвідування зони відчуження з урахуванням зауважень правоохоронних органів, документ уже пройшов реєстрацію у Мін'юсті. Очікується, що новий порядок буде опублікований і набуде чинності 2 грудня», - повідомив урядовець.

Згідно з новим порядком, заявка повинна подаватися за 10 днів до планованої дати відвідування. У письмовому запиті має бути мета візиту, термін (дати) відвідування, характер і обсяг інформації, які планує отримати відвідувач, об'єкт відвідування та довідка про відсутність медичних протипоказань для відвідування зони відчуження.

Разом з тим у праві відвідування зони може бути відмовлено особам, які не досягли 18 років, у разі настання несприятливих погодних умов, загрози виникнення пожежі, або якщо буде встановлено факт причетності відвідувача до терористичної діяльності.

Разом з тим В.Холоша зазначив, що право на відвідування зони відчуження будуть мати як громадяни України, так і іноземних держав, а також особи без громадянства.

Також
урядовець уточнив, що в основному відмови у доступі на територію можуть бути пов'язані з тим, що правоохоронні органи не встигають перевіряти надану в заявках інформацію.

Нагадаємо, з 23 червня поїздки, які відбувалися з ознайомчою метою через туристичних операторів до зони відчуження, припинені.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...