Тулуб хоче закрити комунальні газети, а гроші пустити на піар

17 серпня 2011 в 09:57
Черкаський губернатор Сергій Тулуб підтвердив, що на найближчій сесії обласної ради розглядатиметься питання про вихід облдержадміністрації із співзасновництва комунальних газет «Нова Доба» та «Черкаський край».

«Навіщо це потрібно, щоб дві газети на папері були начебто залежні від влади. Вони не були залежні. Я ніколи не дозволяв собі за весь час роботи давати комусь якісь вказівки, що треба друкувати. То чому ми повинні бути номінально засновниками цих газет? Щоб потім був привід звинуватити нас у тиску? Ні, ми не будемо цього робити. Але й фінансувати ми не будемо. Чому? Бо замовлятимемо в інших засобів масової інформації висвітлення тієї чи іншої діяльності влади. Хто переможе, тому ми заплатимо – скільки там рядок коштує, чи як воно рахується. Але ми отримаємо інформацію про себе не в одній газеті «Нова Доба», а в десятках. Тому, на мій погляд, це треба робити. Нічого тут соромитися. І ми на найближчій сесії здійснимо цей шлях», - заявив С.Тулуб.

Про те, чи вийде з числа співзасновників обласна рада, Тулуб сказав, що не знає: «у них спитайте». А щодо припущень про перехід газет у власність певній політичній силі відповів: «Може бути». Але нагадав, що пріоритет мають трудові колективи: «Вони давно до цього йшли, то хай забирають». І  запевнив, що майно комунальних ЗМІ не відбиратимуть.

Губернатор зазначив, що наступним кроком має бути роздержавлення районних газет.

За матеріалами: Прочерк
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...