Топ Новини

Центр зайнятості констатує стабілізацію ситуації з вакансіями

15 вересня 2011 в 08:42
В останні місяці поточного року ситуація щодо кількості наявних вакансій стабілізувалася. Загалом по Україні у січні-серпні 2011 року база даних державної служби зайнятості налічувала 901 тис. вакансій, що на 7,7% більше, ніж у відповідний період 2010 року.
vakansia_bezrabotica_rabota_DSC1350.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це ZN.UA повідомила заступник директора Державного центру зайнятості Марина Аглоткова.

Вона зазначила, що протягом багатьох років, до кризового періоду, кількість вільних робочих місць практично відповідала чисельності осіб, які шукали роботу. При цьому спостерігався значний дефіцит кваліфікованої робочої сили. А у 2009-2010 роках відбулося істотне зменшення кількості вакансій за всіма групами професій.

«Найпопулярнішими професіями, на які сьогодні спостерігається попит роботодавців, є професії висококваліфікованих робітників — слюсарів, токарів, електрогазозварників, водіїв та інших представників робітничих професій. Як і раніше, залишається значний попит на спеціалістів вищого рівня, топ-менеджерів, а також економістів, лікарів, інженерів, спеціалістів сфери інформаційних технологій із відповідним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації», - розповіла М.Аглоткова.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...