Топ Новини

Табачник: Школи самі зможуть обирати мову підручників

31 травня 2011 в 17:04
Міносвіти дозволило школам обирати мову підручників, якими вони будуть забезпечуватися за рахунок коштів державного бюджету.
_23_02__62_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" заявив: "Всі підручники, які видає держава за рахунок грошей державного бюджету, будуть видаватися так, як зажадають цього школи".

При цьому, за словами міністра, раніше віддрукована кількість підручників українською мовою часом виявлялося не до кінця затребувана, в той час як підручників російською не вистачало.
 
"Тобто раніше було дуже просто: 170 або 180 відсотків підручників друкувалося українською мовою, навіть якщо вони залишалися в бібліотеках, і недостатній відсоток - російською мовою, - зазначив він. - У цьому році школи Харкова, Криму, Донецька, Луганська, інших областей, якщо вони хочуть замовити підручники 11 класу російською мовою, вони їх отримають російською мовою за рахунок державного бюджету", - сказав він.
 
Крім того, в цьому ж інтерв'ю Д. Табачник повідомив, що у шкільній програмі "Світова література" російська література буде займати дуже великий об'єм.
 
"Тому що я переконаний, що освіта будь-якого по-справжньому цивілізованої і справді освіченої людини складається з кількох фундаментальних речей. Це велика грецька філософія, це російська література і німецька логіка", - сказав він.
За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...