Топ Новини

Табачник не дотримав обіцянки забезпечити школи книгами до 1 вересня

30 серпня 2011 в 11:26
На початок 2011-2012 навчального року загальноосвітні школи України забезпечені підручниками на 60-80%. Про це повідомив голова правління Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.
school_knigi_biblioteka_111_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

П.Полянський відзначив, що не надруковано низку підручників з різних дисциплін для 11 класу.

"Не встигнуть до 1 вересня", - підтвердив він.

Окрім того, за словами П.Полянського, досі не надруковано жодного підручника мовами національних меншин із 24 тис. передбачених примірників. Мова йде про підручники російською, румунською, угорською, молдавською та польською мовами.

"Порівняно з минулим навчальним роком ситуація набагато краща. Але на 100% школи не будуть забезпечені необхідними підручниками на початок навчального року", - заявив П.Полянський.

Між тим, коментуючи ситуацію з доступом до електронних шкільних підручників, експерт зазначив, що "жодного продукту у вигляді електронного підручника не було".

"Таке враження, що вони (чиновники у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту) вже відійшли від цієї ідеї", - сказав П.Полянський.

Нагадаємо, 5 серпня міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що надруковано понад 70% підручників для учнів 11-х класів. «Згідно з графіком, який не порушується, 100% роздруківки буде завершено 15 серпня і відповідно, за нашим планом, ми беремо сім днів на розвезення підручників, щоб до 22 серпня завершити його», - сказав тоді Д.Табачник.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...