Топ Новини

Суд дав Попову остаточні підстави забрати приміщення "Сяйва" у комунальну власність

3 листопада 2011 в 12:58
Київській апеляційний господарський суд 3 листопада відмовився подовжити пільговий договір оренди ТОВ «Книгарня «Сяйво» на приміщення на вул. Червоноармійській, 6.
akciya_syaivo_syayvo_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Апеляційна інстанція залишила в силі рішення господарського суду м.Києва від 11 жовтня 2010 року.

Товариство вимагало подовжити договір оренди, згідно з яким воно сплачувало за оренду приміщення на Червоноармійській,6 лише 33 грн. на місяць до 2022 року. Термін дії цього договору закінчився 1 січня 2010 року.

"Це вже п’яте судове рішення, яке встановлює відсутність права оренди вказаного приміщення у ТОВ "Книгарня 'Сяйво'... Таким чином, немає жодних юридичних перешкод для виконання рішення Київської міської ради щодо передачі КП «Міській магазин» приміщення на Червоноармійській, 6 та відкриття комунальної книгарні", - йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Рішення було раніше встановлено судами першої, апеляційної та касаційної інстанцій при розгляді справи про визнання недійсною приватизації приміщення.

Нагадаємо, що КП «Міський магазин» створено шляхом перейменування комунального підприємства «Київський міський центр розвитку рибного господарства». Розмір статутного фонду перейменованого КП становить 1,7 млн грн.

Як повідомлялося, раніше президент України Віктор Янукович підписав зміни до закону "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)". Цим законом забороняється приватизувати приміщення, в яких розміщуються бібліотеки, книжкові магазини і державні видавництва.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...